GARDEROBY

garderoby na wymiar

Posiadasz pomieszczenie, w którym możesz swobodnie się poruszać, a może wolną przestrzeń, kąt czy wnękę do zagospodarowania? Nic Cię już nie ogranicza, zaplanuj garderobę swoich marzeń!

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom wszystkie przedmioty znajdą się w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

INSPIRACJE

Garderoba to nie tylko miejsce przechowywania ubrań, ale często, również pomieszczenie gospodarcze. Ważnym jest, aby cała przestrzeń była doskonale zaplanowana. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie stworzyć aranżację oraz możliwości, które będą dostosowane do indywidualnych wymogów oraz zaspokoją wszelkie potrzeby związane z przechowywaniem.

NASZE REALIZACJE

Nasze garderoby pomieszczą duże, nieforemne przedmioty takie jak deska do prasowania, odkurzacz czy składana drabinka. Proponujemy systemy regałów i szuflad, które zapewnią łatwy dostęp oraz prostą segregację ubrań. Dzięki zamontowanym drążkom na odzież długą i krótką, ubrania wieszane w Twojej szafie nawet po długim okresie przechowywania nie będą wymagały prasowania. Zastosowany system koszy, organizerów na biżuterię sprawi, że z łatwością zachowasz ład oraz szybko odnajdziesz każdy drobiazg.